Mediálka

Inspirujte se na Festivalu mediálního vzdělávání

Festival mediálního vzdělávání je skvělou příležitostí k setkání významných hráčů na poli mediálního vzdělávání v Česku, na prvním ročníků nechybí ani aktivní knihovny!

Festival je určen všem, kteří se mediálnímu vzdělávání věnují, či v budoucnu věnovat chtějí. Festival bude probíhat od 16. do 18. srpna 2022 v Praze na Gymnáziu na Zatlance.

Účast je zdarma a ve většině workshopů jsou stále ještě volná místa.

Na každý den je připravena celá řada ukázek výukových lekcí. Na programu jsou například ukázky z metodik projektu Seznam se s médii nebo od JSNS, Demagog.cz, Zvolsi.info, Fakespace, Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě, Městské knihovny v Praze, Knihovny Jiřího Mahena v Brně, Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích nebo Městské knihovny Sedlčany.

Za organizací festivalu stojí lektor a učitel Michal Kaderka a Seznam.cz.